Srpen 2008

Now you´re gone

5. srpna 2008 v 12:42 | .

TOkio Hotel

5. srpna 2008 v 12:39 | .
TOKIO
HOTEL

Kariéra

Bill Kaulitz Bill Kaulitz
Videoklip jejich debutového singlu Durch den Monsun (Skrz monzun) se v německých televizích objevil v červenci 2005. Poté skupina rychle získala velké množství fanoušků. 20. srpna se písnička objevila na 15. pozici v německé hitparádě, 1. místa dosáhla o šest dní později, 26. srpna. Na první místo se vyšplhala také v rakouských hitparádách. V zemích Střední Evropy zaznamenal Tokio Hotel úspěch s asi půlročním odstupem. Album Schrei (Křič) bylo uvedeno v září 2005 a záhy i stejnojmenný videoklip. Na začátku roku 2006 se pak objevil jejich třetí videoklip Rette Mich (Zachraň mě). Tato verze písničky se liší od té, která se původně objevila na jejich prvním albu, a to pro změnu Billova nyní již popubertálního hlasu a také pro instrumentální odlišnosti. I Rette Mich se vyhoupl na první místo v žebříčcích. V létě 2006 vyšel (zatím pouze v Německu) čtvrtý videoklip Der letzte Tag (Poslední den) spolu s pátým Wir schliessen uns Ein (Zavíráme se), který na Der letzte Tag volně navazuje. Na začátku roku 2007 vyšel nový videoklip jménem Übers Ende der Welt (Za konec světa) , který startuje kariéru pro nové album s názvem Zimmer 483". Dále v českých hitparádách nastoupí klip "Spring Nicht" ,který je jako třetí na nové desce. Další videoklip,který nese název "An deiner seite" (ich bin da) - Po tvém boku (jsem tady) vyšel 19.10.2007 v Německu,hlavním tématem videoklipu je turné Zimmer 483. Pár týdnů poté, přesněji 2.11.2007 Tokio Hotel vydali nový videoklip 1000Meere (1000 Moří) který vyšel na cd An deiner seite - rozšířená verze Německo.

Green day

5. srpna 2008 v 12:35 | .
Green Day je americká punkrocková skupina, kterou tvoří Billie Joe Armstrong (kytara a zpěv), Tré Cool (bubny) a Mike Dirnt (basa + pomocné vokály).

Historie

V roce 1987 založili kamarádi z dětství Billie Joe Armstrong a Mike Dirnt, oběma bylo tehdy 14 let, dvoučlennou kapelu Sweet Children. V té době ještě neznalí punkeři svou hudbou často vyhnali celé obecenstvo do dvaceti minut. S kapelou Sweet Children nahráli album 1,000 Hours (některé songy se později objevily na Kerplunku). V této době ovšem stále hráli po klubech asi pro 40 lidí, ale nějak se musí začít. A jak nabírali zkušenosti, jejich koncerty byly stále lepší a nakonec se lidem, především teenagerům, začaly líbit. Ti ovšem po koncertě nešli domů, ale dělali po městě zmatek. Green Day byli některými dospělými lidmi i zavrženi. Postupně však začali ubírat na jisté agresivitě, kterou do svých alb i vystoupení vkládali.
Mikea a Billieho Joea vyhodili ze školy a dá se říct, že i díky tomu potkali Tré Coola. Někdy v té době odchází dnes již bývalý bubeník Al Sobrante. Sweet Children přijmou Tré a definitivně změní název na Green Day (podle Billieho hlášky: "Byl to jeden krásnej, dlouhej, prohulenej den"). Vydají debutové album 39/Smooth a kolekci singlů 1,039 Smoothed Out Slappy Hours, ani jedna nahrávka však nesklidí moc velký úspěch. Skupina to nevzdává a natáčí dál, průlom nastává až v roce 1994 po vydání alba Dookie (česky "sračky"). Toto CD se rychle stává platinovým a dělá z Green Day jednu z nejslavnějších punkových skupin. Následují alba Insomniac a Nimrod. Největší hit z alba je baladická "Good Riddence" (Time of your life), která říká že bychom měli žít život naplno. Poté následuje album Warning, které ale mezi fanoušky nebylo moc vřele přijato, kvůli jemějšímu stylu než je na předchozích albech.
V roce 2001 vydali Green Day výběrové album International Superhits, o rok později následovalo album Shenanigans, na kterém se objevily béčkové, dosud nevydané, písně. Deska American Idiot zaznamenala obrovský fanouškovský i komerční ohlas. Green Day se stali jednou z nejznámějších světových kapel. Hity bouraly hitparády a brzy po vydání alba následovalo celosvětové turné.
DVD/CD s poněkud provokativním názvem Bullet In A Bible bylo vydáno v roce (2005), o dva roky později byla skupině svěřena úvodní píseň v americkém animovaném filmu Simpsonovi ve filmu. Zatím posledním počinem kapely je 18 písňová kompilace Transmissions, vydaná v roce 2007. Další řadové studiové album by mělo vyjít v roce 2008.

Zajímavost: Na serveru Rock.com probíhala anketa, který zpěvák by byl nejlepším prezidentem USA. Překvapivě se na prvním místě umístli frontman Green Day, Billie Joe Armstrong!

MY CHEMIKAL ROMANCE

5. srpna 2008 v 12:31 | .
My Chemical Romance (zkráceně MCR nebo My Chem) je pětičlenná americká rocková skupina z New Jersey. Vznikla v roce 2001 krátce po 11. září. Nyní ji tvoří Gerard Way, Mikey Way, Frank Iero, Ray Toro a Matt Pelisier. Krátce po vzniku skupina podepsala smlouvu s vydavatelstvím Eyeball Records a v roce 2002 jim vyšlo první debutové album I Brought You My Bullets, You Brought Me Your Love. Obsahuje 11 písní a získalo skupině hodně fanoušků.
O rok později se upsali Reprise Records a vydali CD Three Cheers For Sweet Revenge. Gerard Way sám navrhl jeho obal. Album bylo velmi úspěšné, prodalo se více jak 1 milion kopií díky singlům Helena, I'm Not Okay (I Promise), a The Ghost Of You. Před vydáním druhého alba od MCR odešl zakládající člen Matt a nahradil ho Bob Bryar. Skupina si následně v roce 2006 zopakovala úspěch s deskou The Black Parade se singly Welcome To The Black Parade, Famous Last Words, I Don't Love You a Teenagers. CD vypráví příběh mladého muže, který onemocněl rakovinou a vzpomíná na svůj život a lituje, že ho neprožil naplno. Podle Gerarda je toto album nejosobnější. Skupina také nedávno natočila své druhé DVD The Black Parade Is Dead! v Mexiku, které by mělo vyjít na konci června 2008.

Členové

[editovat] Současní

[editovat] Bývalí

[editovat] Členové na koncertech

  • James Dewees - klávesy (od r.2007)
  • Matt Cortez - basskytara (zastupoval Mikeyho v r. 2007), kytara (za Franka v r.2007)
  • Pete - bicí (od konce října 2007-2008 za Boba Bryara, celé jmeno není známo)
  • Tucker Rule - bicí (od konce října 2007-2008 za Boba Bryara)
  • Todd Price - kytara (za Franka)

Me to you

5. srpna 2008 v 12:28 | .
NO NIEJE TO ZLATUCKE

Pablo AZar, Erick Elias

5. srpna 2008 v 12:24 | .

Chris Brown

5. srpna 2008 v 12:23 | .
Kdyby Chris Brown pozval na křest své desky "Exclusive" všechny producenty, kteří mu s ní pomáhali, a v hotelu by čirou náhodou začalo hořet, americký urban pop by během jednoho večera lehl popelem. Navzdory podpory slavných a talentovaných se ale druhá deska teenagerské senzace nijak zvlášť nevyvedla.

Rihanna

5. srpna 2008 v 12:19 | .

Dětství

Rihanna so narodila ve městě Saint Michael na Barbadosu Ronaldovi a Monice Fenty. Její matka Monica je guinejanka barbadoského původu[2][3] a její otec je z Barbadosu.[4] Má dva mladší bratry, kteří se jmenují Rorrey a Rajad. Rihanna chodila na základní školu "Charles F. Broome Memorial School" a poté na "Combermere School", kde se dvěma spolužačkami založila hudební trio. V roce 2004 vyhrála "Miss Combermere Beauty Pageant" a vystoupila na "Colours of Combermere School Show" s písní "Hero" od Mariah Carey". Když jí bylo 15, nastal pro Rihannu zásadní zlom v kariéře. Jeden z jejich přátel ji totiž představil producentovi Evanu Rogersovi, který byl na Barbadosu na dovolené s manželkou. Evan Rogers a jeho kolega Carl Sturken pomohli Rihanně nahrát v U.S.A. vlastní písně a rozeslali je do několika nahrávacích společností. Jednu z nahrávek dostal do ruky i Jay-Z, který s ní podepsal smlouvu u jeho nahravácí společnosti Def Jam Recordings. Rihanna uvedla v jednom interview, že její kamarádka a zároveň zpěvačka, která kdysi také nahrávala pod značkou Def Jam, Fefe Dobson byla osobou, kterou obdivovala.[5][6][7]

Girl Like Me

V roce 2006 podepsala Rihanna smlouvu na propagování značek Nike a J.C. Penney. V dubnu 2006 vydala své druhé album A Girl Like Me , což je méně než 8 měsíců po vydání jejího prvního alba. Album debutovala v USA na pátém místě a ve Velké Británii na místě čtvrtém. Pilotní singl "SOS" byl použit při propagování společnosti Nike. Stal se jejím prvním singlem, který se dostal na první příčku hitparády Billboard Hot 100 chart a také debutoval na prvním místě v hitparádě Hot Digital Songs. V Austrálii taktéž debutoval na první příčce a ve Velké Británii na místě druhém. Druhý singl z alba, píseň "Unfaithful" napsal R&B zpěvák Ne-Yo. V písni zpívá o svém pocitu viny, kterému čelí, protože podváděla svého přítele. Stala se její třetí písní, která se umístila v top10 jak v USA, tak ve Velké Británii. Třetí singl "We Ride" nebyl tak úspěšný jako jeho předchůdci. Nedostal se do hitparády U.S. Billboard Hot 100, ale ve Velké Británii se dostal na 17. místo a v hitparádě Hot Dance Club Play se umístil hned na prvním místě. Její čtvrtý singl, "Break It Off", který nazpívala se Seanem Paulem, se již dostal na 45. místo v americkém žebříčku jen na základě hranosti v rádiiích. 19. února 2007 byla již možnost si singl stáhnout a tak si polepšil až na deváté místo.
Celkově měla v různých "Billboard" žebříčcích jedenáct hitů, které se umístily na prvním místě a měla veliký úspěch předevěím s "Pon De Replay", "SOS", "Unfaithful" a "We Ride". Když podepsala smlouvu s firmou Clinique, nahrála píseň, kterou opět napsal Ne-Yo, nesla název "Just Be Happy" a stala se součástí propagace této firmy. Song si můžete poslechnout na jejím profilu na stránce Myspace. Rihanna nedávno nahrála píseň nazvanou "Winning Women" společně s členkou kapely Pussycat Dolls Nicole Scherzinger na propagaci parfému Secret.
Rihanna si odbyla svůj herecký debut malou rolí ve filmu Bring It On: All or Nothing, který vyšel 8. srpna 2006 a také se objevila v jednom díle americké telenovely All My Children a v seriálu Las Vegas.

good charlotte

5. srpna 2008 v 12:16 | .
Good Charlotte je název americké punk rockové hudební skupiny, založené v roce 1996. Skupinu založila dvojčata Joel Madden a Benji Madden a Billy Martin, Paul Thomas, Dean Butterworth v Maryland, ve státe Florida ve Spojených státech.
Kapela dostala jméno podle stejnojmené detské knížky, ačkoli ji nikdo z nich nikdy nečetl. Svoje první vystoupení měli v sousedově sklepě, kam přišlo zhruba 20 lidí. Později, kdy se k Benjimu, Joelovi a Paulovi přidal kytarista Billy, byla kapela kompletní. Roku 2000 vydala skupina album s názvem Good Charlotte. Druhé vydáné album, roku 2002, The Young and the Hopeless mělo velký úspěch po celém světě. Na podzim roku 2004 vyšlo CD The Chronicles of Life and Death (ve třech verzích). V roce 2007 vyšla jejich zatim poslední deska s názvem Good Morning Revival, která má velký úspěch, taky si ale vysloužila spoustu kritiky jak od fanoušků, tak od hudebních kritiků. Texty i hudbu si skládají sami. Texty píše většinou Joel a Benji hudbu.

Indi a wich

5. srpna 2008 v 12:14 | .

H16 - hudba

5. srpna 2008 v 12:10 | .

MOrandi

5. srpna 2008 v 12:05 | .
Morandi je rumunská pop music hudební skupina, jejímiž členy jsou Marius Moga a Andrei Ştefan Ropcea (Randi). Jméno kapely pochází z prvních dvou písmen Mogova příjmení a Ropcovy přezdívky.
Poté co se stali velmi úspěšnými v Rumunsku, jejich píseň Beijo se v létě 2005 umísťovala vysoko v mnoho evropských hitparádách, včetně v hitparádě MTV Evropa a v hitparádě World Chart Express. Morandi byly nominováni na Best Romanian Act na MTV Europe Music Awards 2005, ale cenu vyhráli Voltaj.
V MTV Romania Music Awards 2006, Morandi vyhráli cenu nejlepší písně (Best Song) za Beijo a ocenění nejlepší video (Best Video) za Falling Asleep. Jejich album Reverse se prodalo na 2 miliony kopií.

avril lavigne...video

5. srpna 2008 v 12:00 | .

AvRiL LAvIgNe

5. srpna 2008 v 11:53 | .