Září 2008

moj dalsi diplom

30. září 2008 v 14:52 | nikolettta |  diplomy na spriatelenie


diplom od mej Sb

29. září 2008 v 17:10 | nikolettta |  diplomy na spriatelenie

ludia hlasujte

28. září 2008 v 19:43 | nikolettta |  časopisy
ludia pls hlasujte za anketyy budem vam vdacna aa ak kcete kludne spriatelim blog aj okomntujem mno dakujém

diplom ple nikitu

28. září 2008 v 19:38 | nikolettta |  diplomy na spriatelenie

nikita moe new sbéčko

diplom pre nikolku

28. září 2008 v 19:26 | nikolettta |  diplomy na spriatelenie

tak tento diplom som robila asi najdlhsie zo vsetkych tak dufam ze sa vam bude pacit a hlavne tebe nikolka ....kissaa

jujky dalsi diplomiQ ple mna

28. září 2008 v 19:13 | nikolettta |  diplomy na spriatelenie

TOTO je diplomik od mojej milovanej sb

Nikita ♥ dakujem mocino za diplomik


Tohle miluje...Pete Wentz

28. září 2008 v 16:13 | nikolettta

Tohle miluje...Pete Wentz

Peter Lewis Kingston Wentz III. (* 5. června 1979, Wilmette, Illinois, USA) je basákem i frontmanem kapely Fall Out Boy a přítelem Ashlee Simpson.
Ashlee Simpson Jeho stálou přítelkyní je zpěvačka Ashlee Simpson, která ho dokáže podpořit i při jeho maniodepresivních chvilkách. Maniodeprese je střídání stavů hluboké euforie se stavem hluboké deprese.
Hemingway Peteův buldog dostal jméno po známém spisovateli! Kromě něj má ještě dva pejsky - Marleyho a Pandoru.
Converse Jaké boty nosí tenhle týpek? Tady je volba jasná… jedině Conversky!
Fanoušci Pete odpovídá na všechny dotazy fanoušků na stránkách www.falloutboyrock.com, o které se taky stará. Své fanoušky opravdu miluje, a pokud může, při koncertech jim rád podává ruce nebo mezi ně skáče z pódia.
Knihy Možná to nevíš, ale Pete napsal knihu ,,The boy with the thorn on his side", která je o jeho dětských nočních můrách!
Playstation 3 Když si potřebuje odpočinout, rozvalí se ke svému Playstationu a paří hry, jako je třeba Punchout.
Fall Out Boy V roce 2001 založil společně s Joem a Patrickem Fall Out Boy, později se ke kapele připojil i Andy. V roce 2004 odehrál poslední koncert za kapelu Arma Angelu a začal se naplno věnovat Fall Out Boy.
Baskytary Doma už má pěknou výbavu. Samozřejmě si vybírá jen ty nej značky!
Internet Během turné vyžaduje 24 hodin denně přístup na internet.
Americký fotbal Než začal hrát s F.O.B., byl národním hráčem amerického fotbalu.
Filmy Zbožňuje režiséra Tima Butona a jeho film Nightmare Efore Christmas, podle kterého si dokonce nechal udělat tetování! Jeho dalším favoritem jsou Hvězdné války.
Psaní textu Rád píše… a to nejen texty ke všem písničkám kapely, ale zapisuje si pečlivě i různé zajímavé myšlenky, úvahy a své sny…
Skoky I když má velkou fóbii z létání, kupodivu rád skáče z výšky - třeba při koncertech.
Módní úlety Když byl mladší, nosil kšandy :-)

TOHLE MILUJE HILLRAY DUFF

28. září 2008 v 16:11 | nikolettta |  Hilary Duff

Tohle miluje...Hilary Duff


Kouřové oči " Přes den nosím krémové oční stíny, protože mám ráda, když můj make-up působí trošku, rockově a stylově rozmazaně. Večer se mi líbí tzn. kouřové oči-černé linky a tmavě hnědé nebo stříbrné stíny. Mám ráda experimenty!"Černé řasenky "Miluju řasenky! Používám vždycky jen černou barvu, hnědá se mi tolik nelíbí."Oblíbené jídlo Pizza, těstoviny, sladkosti, mexická kuchyň, sushi, naložená zelenina.Láska z ledu Mike Comrie (27) je známý kanadský hokejista a současný kluk Hilary. To, že Hil opravdu miluje, se snaží dokázat i dárky, které své lásce dává.Ke dvacátým narozeninám (28. září) jí pořídil nový luxusní Mercedes G-Wagon!Exotické vůně "Přes den používám parfémy, které jsou spíš lehké. Večer to může být ale klidně trochu exotičtější. Mám ráda Opium od Yves Saint Laurent. Voní po mandarinkách, jasmínu a vanilce."Tvrdší muzika Aerosmith, Good Charlotte, Backstreet Boys, 98 Degrees, Simple Plan, The All-American Rejects a spousta dalších. Hilary má ráda většinu hudebních žánrů, ale k smrti nesnáší techno.Vlastní parfém "Neuvěřitelně mě bavilo vytvářet svůj vlastní parfém With Love. Chtěla jsem vůni, kterou můžete mít přes den, ale která bude dost exotická i na večer."Překvapení K 17. narozeninám pro ni ( a dva kamarády) její sestra uspořádala válet do Mexika. "Byla jsem šíleně nadšená! Miluju překvapení a tohle byla bomba!"Večírky Od svých 10 let se učí jen doma. Spolu se setrou studují dálkově na Harvardu! Proto si každou chvíli mezi lidmi užívá.Nejoblíbenější film "Nej film, který jsem natočila, jsou Italské prázdniny"Srandovní přezdívky "Kámoši mi říkají Hil, Juicy, Pickle nebo Bee. Všechny moje přezdívky mě baví a ráda vymýšlím také jména pro ostatní", směje se.Koťata, protože jsou chlupatá Hil má dvě kočičky, Gloomy a Mouse a tři psy (jmenují se Bentleym, Jack a Lola).
Mám to opsané z časopisu,kopírovat pouze se zdrojem.

dalsie SB pre mna

28. září 2008 v 16:09 | nikolettta |  diplomy na spriatelenie

Tohle miluje...Avril lavigne

28. září 2008 v 16:07 | nikolettta |  Avril Lavigne

Tohle miluje...Avril lavigne

moda a styl: Na svadbě měla šaty od Very Wang a Deryck oblek značky Hugo Boss. Avril prý miluje listování modních časopisy a baví ji zkopušet různé styly, ale nejraději je věrná tomu svému.

Gamesky: Podle Avrilky neexistuje lepší zábava
pro chvíle nudy než prosedět několik hodin u počítačových her.Herci: Jejím nejoblíbenějším hercem je Spider-man" Tobey Maguire. Říká o něm že je inteligentní, zabavný,romantický a zaroven sexy.Piercing: Miluje zkrašlování těla, sama má naušnice v pupíku a v uších :o).
Stylisté a vizažisté: Na komcertech se Avril samozdřejmě nelíčí sama. Pomahají jí v tom partička vizažistů. V
ýběr oblečení mají na starosti tři známí stylisté.Deryck: Její manžel se 15.července 2006 stal Daryck Whibley (zpěvák kapali SUM 41).Oblíbené jídlo: Jednoznačně pizza s olivami.Avril si na nich nesmí pochutnávat moc často, protože to děla špatně jejímu hlasu.Policejní akademie: Kdyby Avril nebyla spěvačkou byla prý super polda v sukýnce :o).Kamošky: Avril si často telefonuje se zpěvačkou PINK . I když nemají dost času se vídat aspon si zatelefonujou a proberou novinky.PINK je jedna z nejlepších holek říka Avril.Hudební nástroje : Hraje na kytaru a piano a když je naštvana sedne si za bubny :oD.Daleké země: Jednou z nejoblíbenějších zemí, kde by Avril chtělka žít je Anglie. Jediné co jí vadí to, že tam pořad prší.

menáá

28. září 2008 v 15:57 | nikolettta |  krstné mená
Naďa Druh jména: ženské Domácké podoby: Naděnka, Naďka, Nadina Původ: slovanský Význam: naděje Používá se: běžně užíváno Jmeniny: 17. září ( Naděžda )Naneta Druh jména: ženské Domácké podoby: Nanetka, Nanuška, Nanka, Nana, Neta Původ: hebrejský Význam: milostná (francouzské jméno) Používá se: nevžilo se Jmeniny: 26. července ( Anna )Natalie Druh jména: ženské Používá se: běžně užíváno Jde o variantu jména: Natálie Jmeniny: 21. prosinceNela Druh jména: ženské Domácké podoby: Neluška, Nelinka, Nelka, Nelička Původ: různý Význam: odvozeno ze jmen Kornélie, Petronela, Helena, Eleonora Používá se: řídce užíváno Jmeniny: 2. únoraNevena Druh jména: ženské Domácké podoby: Nevenka, Nevuška,Nenka Původ: slovanský Význam: podle jihoslovanské květiny nevena (měsíček žlutý) Používá se: výjimečně Jmeniny: 15. února ( Jiřina )Nikita Druh jména: mužské Domácké podoby: Niki, Nikitka, Nikuš Původ: řecký Význam: vítěz (ruské jméno) Používá se: výjimečně Jmeniny: 7. ledna ; 6. prosince ( Mikuláš )Nikodém Druh jména: mužské Domácké podoby: Niki, Nikodémek, Nika, Kodet Původ: řecký Význam: vítěz nad lidem Používá se: výjimečně Jmeniny: 1. června (starší kalendář ) ; 6. prosince ( Mikuláš )Nikodéma Druh jména: ženské Domácké podoby: Nikola, Nikuška, Nika, Kodeta Původ: řecký Mužská podoba: Nikodém Význam: vítěz nad lidem Používá se: výjimečně Jmeniny: 6. prosince ( Mikuláš )Nikol Druh jména: ženské Domácké podoby: Nikolka, Nikuška, Nička, Niki Původ: řecký Význam: vítězka nad lidem; vítězství lidu (francouzské jméno) Používá se: běžně užíváno Jiné podoby jména: Nikola Jmeniny: 20. listopaduNikola Druh jména: mužské Domácké podoby: Niki, Nikolka, Kolin Původ: francouzský Význam: vítěz nad lidem Používá se: běžně užíváno Jiné podoby jména: Nikolas Jmeniny: 20. listopaduNikolas Druh jména: mužské Používá se: běžně užíváno Jde o variantu jména: Nikola Jmeniny: 20. listopaduNora Druh jména: ženské Domácké podoby: Norenka, Norka, Norinka, Norečka Původ: severský Význam: bůh je mé světlo, milosrdenství Používá se: řídce užíváno Jmeniny: 8. červenceNorbert Druh jména: mužské Domácké podoby: Norbertek, Nora, Norek, Bertík Původ: německý Význam: slavný seveřan (ruské jméno) Používá se: řídce užíváno Jmeniny: 6. červnaNorberta Druh jména: ženské Domácké podoby: Norbertka, Nora, Norenka, Berta Původ: německý Mužská podoba: Norbert Význam: slavný seveřan; severní zář Používá se: výjimečně Jmeniny: 6. června ( Norbert )
ak chcete zistit o svojom mene tak mi ho napíííšte do komentárov....dakujéééééééééééééém

Miluji Tě

28. září 2008 v 15:54 | nikolettta
Albánsky - Te dua.Anglicky - I love you. Arabsky - Ana behibak. (žena muži) Arabsky - Ana behibek. (muž ženě) Arménsky - Yes kez sirumen. Bambara - M'bi fe. Bangla - Aamee tuma ke bhalo aashi. Bělorusky - Ya tabe kahayu. Bisaya - Nahigugma ako kanimo. Bulharsky - Obicham te. Cannadsky - Naanu ninna preetisuttene. Creol - Mi aime jou. Česky - Miluji tě. Dánsky - Jeg Elsker Dig. Eskymácky - Negligevapse. Esperantem - Mi amas vin. Estonsky - Ma armastan sind. Etiopsky - Afgreki' Faroesky - Eg elski teg. Farsi - Doset daram. Filipínsky - Mahal kita. Finsky - Mina rakastan sinua. Francouzsky - Je t'aime, Je t'adore. Georgsky - Mikvarhar. Gujaratsky - Hoo thunay prem karoo choo. Havajsky - Aloha wau ia oi. Hebrejsky - Ani ohev et otha. (žena muži) Hebrejsky - Ani ohev otah. (muž ženě) Hiligaynon - Guina higugma ko ikaw. (muž ženě) Hiligaynon - Palangga ko ikaw. (žena muži) Hindi - Hum Tumhe Pyar Karte hae. Hmong - Kuv hlub koj. Holandsky - Ik hou van jou. Hopi - Nu' umi unangwa'ta. Cheyenne - Ne mohotatse. Chichewa - Ndimakukonda. Chorvatsky - Volim te. Ilonggo - Palangga ko ikaw. Indonézsky - Saya cinta padamu. Irsky - Taim i' ngra leat. Islandsky - Eg elska tig. Italsky - Ti amo. Japonsky - Aishiteru. Jazyk afrikaans - Ek het jou lief. Jazykem Siouxů - Techihhila. Kambodžsky - Soro lahn nhee ah. Kantonskou čínštinou - Ngo oiy ney a. Kapampansky - Kaluguran daka. Katalánsky - T'estimo. Keltsky - Ta gra agam ort. Kiswahili - Nakupenda. Konkani - Tu magel moga cho. Korejsky - Sarang Heyo. Korzicky - Ti tengu caru. Latinsky - Te amo. Libanonsky - Bahibak. Litevsky - Es tevi miilu. Lithuánsky - Tave myliu. Maďarsky - Szeretlek. Malay - Saya cintakan mu. / Aku cinta padamu. Malayalam - Njan Ninne Premikunnu. Mandarinskou čínštinou - Wo ai ni. Marathi - Me tula prem karto. Mohawk - Kanbhik. Moroccan - Ana moajaba bik. Nahuatl - Ni mits neki. Navaho - Ayor anosh'ni. Německy - Ich liebe dich. Norsky - Jeg Elsker Deg. Pandacan - Syota na kita!! Pangasijsky - Inaru Taka. Papiamento - Mi ta stimabo. Persky - Doo-set daaram. Polsky - Kocham Ciebie. Portugalsky - Eu te amo. Prasečí latinou - Iay ovlay ouyay. Rumunsky - Te ubesk. Rusky - Ya tebya liubliu. Řecky - S'agapo. Setswana - Ke a go rata. Sindhi - Maa tokhe pyar kendo ahyan. Skotskou galštinou - Tha gradh agam ort Slovensky - L`ubim ta. Slovinsky - Ljubim te. Srbsky - Volim te. Svazijsky - Ninapenda wewe. Španělsky - Te quiero. / Te amo. Švédsky - Jag alskar dig. Tagalog - Mahal kita. Tahitsky - Ua Here Vau Ia Oe. Tamil - Nan unnai kathalikaraen. Teletubbiesky - Tuli-tuli, tuli-tuli, tuli-tuli. Telugu - Nenu ninnu premistunnanu. Thaiwansky - Wa ga ei li. Thajsky - Chan rak khun. (žena muži) Thajsky - Phom rak khun. (muž ženě) Turecky - Seni Seviyorumb. Ukrajinsky - Ya tebe kahayu. Urdsky - Mai aap say pyaar karta hoo. Vietnamsky - Anh ye^u em. (muž ženě) Vietnamsky - Em ye^u anh (žena muži) Welšsky - 'Rwy'n dy garu. - Eg elska tig×. Yiddish - Ikh hob dikh. Yoruba - Mo ni fe.

Jednotlivá znamení v datech

28. září 2008 v 15:51 | nikolettta |  Horoskop
Beran: 21.3.-20.4. Býk: 21.4.- 20.5. Blíženci: 21.5.-21.6. Rak: 22.6.-22.7. Lev: 23.7.-23.8. Panna: 24.8.-23.9. Váhy: 24.9.-23.10. Štír: 24.10.-22.11. Střelec: 23.11.-21.12. Kozoroh: 22.12.-20.1. Vodnář: 21.1.-19.2. Ryby: 20.2.-20.3.

Obecný význam znamení

28. září 2008 v 15:50 | nikolettta |  Horoskop
Každému znamení jsou v západní astrologii přičítány určité základní charakteristiky. Lze je stručně vyjádřit několika slovy, která velmi obecně shrnuji určité prvky, které se v horoskopech objevují. Dá se říci, že tyto charakteristiky vystihují jakousi bazální atmosféru jednotlivých znamení zodiaku.Beran: energie,nadšení,vůle,zápal,činorodostBýk: vytrvalost,trpělivost,stálost,umíněnost,plodnostBlíženci: dualita,adaptabilita,pohyblivost,změny,komunikativnostRak: silné citové založení,představivost,minulost,rodina,domovLev: moc,sláva,tvorba,ušlechtilost,působivost,vládaPanna: metoda,analýza,práce,oddanost skromnost,důvtipVáhy: soudnost,spravedlnost,harmonie,rozhodnost,spojení,mírŠtír: tajemství,skryté schopnosti,agresivita,záhada,touha,sexualitaStřelec: otevřenost,filozofie,náboženství,ideál,netrpělivostKozoroh: asketičnost,vážnost,práce,ctižádost,přesnost,pomalostVodnář: budoucnost,společenskost,přátelství,dobročinnost,originalita,nezávislostRyby: iracionalita,zranitelnost,měkkost,vnímavost,obětování

znamení podle trigonů

28. září 2008 v 15:49 | nikolettta |  Horoskop
Dvanáct znamení zvěrokruhu se dělí na čtyři trigony zemský, vodní, vzdušný a ohnivý.Ke každému trigonu patří tři znamení ,z nichž jedno je vždy hlavní, druhé pevné, třetí proměnné.Kromě toho dělíme znamení také na mužská a ženská.Beran: ohnivé,hlavní,mužskéBýk: ženské,pevné,ženskéBlíženci: vzdušné,proměnné,mužskéRak: vodní,hlavní,ženskéLev: ohnivé,pevné,mužskéPanna: zemské,proměnné,ženskéVáhy: vzušné,hlavní,mužskéŠtír: vodní,pevné,ženskéStřelec: ohnivé,proměnné,mužskéKozoroh: zemské,hlavní,ženskéVodnář: vzušné,pevné,mužskéRyby: vodní,proměnné,ženské

znamenia

28. září 2008 v 15:49 | nikolettta |  Horoskop

Ryby

Znamení: vodní, vlhké, studené
Vládce znamení: Jupiter a Neptun
Povaha: flegmatická
Šťastná léta: 22-47
Soulad se znamením: Rak, Štír
Souvztažná barva: barva moře
Souvztažný kov: cín
Podřízená část těla: nohy (chodidla), mízní systémKámen znamení: ametyst, fluorit, korál, safír, jadeit, tyrkys, adulár, perly, akvamarín, lazurit, sodalit,křišťál
Šťastná čísla: 4, 16, 34, 136
Šťastný den: pátek
Šťastná květina: chrpa
Duchovní ochránce: Herakles
Příjemná vůně: máta

Vodnář

Znamení: vzdušné, studené
Vládce znamení: Saturn a Uran
Povaha: sanquinická
Šťastná léta: 21-26, 40-45
Soulad se znamením: Blíženci, Váhy
Souvztažná barva: šedá
Souvztažný kov: olovo
Podřízená část těla: bérce, tepny, kotníkyKámen znamení: akvamarín, chryzokol, jaspis, obsidian, topaz, tyrkys, opál, fluorit, safír, sodalitŠťastná čísla: 3, 9, 15, 45
Šťastný den: sobota
Šťastná květina: kapradí
Duchovní ochránce: Demeter
Příjemná vůně: mák

Kozoroh

Znamení: zemské, studené a suché
Vládce znamení: Saturn
Povaha: melancholická
Šťastná léta: 33-46
Soulad se znamením: Býk, Štír
Souvztažná barva: černá
Souvztažný kov: olovo
Podřízená část těla: kolena, kosti, kůžeKámen znamení: jaspis, adulár, křišťál, obsidián, ametyst, turmalín, rubín, achátŠťastná čísla: 3, 9, 15, 45
Šťastný den: sobota
Šťastná květina: kapradí
Duchovní ochránce: Afrodité
Příjemná vůně: mák

Střelec

Znamení: ohnivé
Vládce znamení: Jupiter
Povaha: cholerická
Šťastná léta: 20-23, 37-40
Soulad se znamením: Beran, Lev
Souvztažná barva: azurová
Souvztažný kov: cín
Podřízená část těla: boky, stehnaKámen znamení: sodalit, chryzokol, tygří oko, safír, obsidián, avanturín, topaz, opál, ametyst, lazuritŠťastná čísla: 4, 16, 34, 136
Šťastný den: pátek
Šťastná květina: chrpa
Duchovní ochránce: Priapos
Příjemná vůně: máta

Štír

Znamení: vodní
Vládce znamení: Mars a Pluto
Povaha: flegmatická
Šťastná léta: 17-19, 23-35
Soulad se znamením: Rak, Ryby
Souvztažná barva: rumělková
Souvztažný kov: železo
Podřízená část těla: pohlavní orgányKámen znamení: obsidián, hematit, malachit, ametyst, jaspis, achát, rubín, karneol, opálŠťastná čísla: 5, 25, 65, 325
Šťastný den: čtvrtek
Šťastná květina: vřes
Duchovní ochránce: Ares
Příjemná vůně: vřes

váhy

Znamení: vzdušné
Vládce znamení: Venuše
Povaha: sanquinická
Šťastná léta: 30-37
Soulad se znamením: Blíženci, Vodnář
Souvztažná barva: vodově zelená
Souvztažný kov: měď
Podřízená část těla: ledviny, močový měchýřKámen znamení: chryzokol, jadeit, růženín, korál, karneol, smaragd, turmalín, topas, smaragdŠťastná čísla: 7, 49, 175, 1225
Šťastný den: středa
Šťastná květina: pomněnka
Duchovní ochránce: Athene
Příjemná vůně: vrbina

Panna

Znamení: zemské
Vládce znamení: Merkur
Povaha: melancholická
Šťastná léta: 21-27, 60-64
Soulad se znamením: Býk, Kozoroh
Souvztažná barva: pestrá
Souvztažný kov: rtuť
Podřízená část těla: střeva, slezina,slinivka břišníKámen znamení: jantar, tygří oko, citrín, karneol, jaspis, safír, lazurit, beryl, sardonycŠťastná čísla: 8, 64, 260, 2080
Šťastný den: úterý
Šťastná květina: bez
Duchovní ochránce: Artemis
Příjemná vůně: jalovec

Lev

Znamení: ohnivé
Vládce znamení: Slunce
Povaha: cholerická
Šťastná léta: 19-26, 49-53
Soulad se znamením: Beran, Střelec
Souvztažná barva: zlatá
Souvztažný kov: zlato
Podřízená část těla: záda, srdce, krevní oběhKámen znamení: křišťál, diamant, jantar, rubín, granát, tygří oko, citrín, chrysolit, kerbunkulŠťastná čísla: 6, 36, 111, 666
Šťastný den: neděle
Šťastná květina: kopretina
Duchovní ochránce: Zeus
Příjemná vůně: otočník

Rak

Znamení: vodní
Vládce znamení: Měsíc
Povaha: flegmatická
Šťastná léta: 22-26, 31-42
Soulad se zanmením: Štír, Ryby
Souvztažná barva: stříbrná
Souvztažný kov: stříbro
Podřízená část těla: prsa, žaludek, játra, žlučníkKámen znamení: jaspis, avanturín, korál, jadeit, karneol, diamant, chalcedon, adulár, opál, smaragd, perlyŠťastná čísla: 9, 81, 369, 3321
Šťastný den: pondělí
Šťastná květina: mák
Duchovní ochránce: Dionysos
Příjemná vůně: kosatec

Blíženci

Znamení: vzdušné, párové
Vládce znamení: Merkur
Povaha: sanquinická
Šťastná léta: 29-38, 52-54
Soulad se znamením: Váhy, Vodnář
Souvztažná barva: kaštanová
Souvztažný kov: rtuť
Podřízená část těla: plíce, ramena, paže, ruceKámen znamení: karneol, akvamarín, chalcedon, tygří oko, citrín, křišťál, jantarŠťastná čísla: 8, 64, 260, 2080
Šťastný den: úterý
Šťastná květina: bez
Duchovní ochránce: Kybele
Příjemná vůně: jalovec

Býk

Znamení: zemské, chladné
Vládce znamení: Venuše
Povaha: melancholická
Šťastná léta: 27, 28, 31-45
Soulad se znamením: Štír, Kozoroh
Souvztažná barva: tmavě zelená
Souvztažný kov: měď
Podřízená část těla: oblast krkuKámen znamení: achát, smaragd, malachnit, chryzokol, růženín, korál, avanturinŠťastná čísla: 7, 49, 175, 1225
Šťastný den: středa
Šťastná květina: pomněnka
Duchovní ochránce: Hermes
Příjemná vůně: vrbina

Beran

Znamení: ohnivé
Vládce znamení: Mars
Povaha: cholerická
Šťastná léta: 15-18, 30-38
Soulad se znamením: Lev, Střelec
Souvstažná barva: ohnivé
Souvstažný kov: železo
Podřízená část těla: hlava, mozek, oči, nos
Kámen znamení: chalcedon, rubín, karneol, jaspis ,korál, hematit, achát
Šťastná čísla: 5, 25, 65, 325
Šťastný den: čtvrtek
Šťastná květina: vřes
Duchovní ochránce: Héra
Příjemná vůně: vřes

slatééééé

28. září 2008 v 15:41 | nikolettta |  Zvířátka

hannah beth - photos

28. září 2008 v 15:26 | nikolettta |  Hanna Beth

BENASSI BROSS

28. září 2008 v 14:27 | nikolettta |  MP3